Contact

 

Voor algemene info: info@gasco.nl 

Voor verkoop: verkoop@gasco.nl

Algemeen Directeur:
Nederland, Duitsland en Belgie:
Anné Bos
GSM: +31 (0)653 99 33 01
bos@gasco.nl  

Directeur Gasco Nederland:
Alistair Tas
GSM: +31 (0)654 92 18 42
tas@gasco.nl 

Verkoop Belgie:
Manager Gasco Belgie en Luxemburg
Marc de Raeve
GSM: +32 (0)475 707 593
mdr@gasco.be 

Verkoop Nederland:
Verkoop regio Midden en Zuid Nederland:
Stephan Weij
GSM: +31 (0)6 29 28 95 18
stephan@gasco.nl 

Verkoop regio Noord Nederland en Noord en Zuid Holland
Gerard van Emmerik
GSM: +31 (0)622 79 21 23
gerard@gasco.nl


Product-manager Gassen, Foams en Zitrec:
Joost Versluis
GSM: +31 (0)652 65 28 08
joost@gasco.nl 

Marketing en Public Relations
Petra Tas - van der Wiele
Tel: +31 (0)15 251 72 72
GSM: +31 (0)654 25 44 48
petra@gasco.nl

Verkoop Binnendienst Delft:
Robert Looije            (robert@gasco.nl)
Maurice Roos            (maurice@gasco.nl)
Tatiana Olsthoorn     (tatiana@gasco.nl)  
Tel: +31 (0)15 - 251 72 72

Administratie:
Marianne de Cock     (marianne@gasco.nl)
Tatiana Olsthoorn     (tatiana@gasco.nl)  
Tel: +31 (0)15 251 72 72

JDC Weeze Distributie en Planning
Elsie v.d. Velde
Tel: +49 (0)283 766 5410
elsie@gasco.nl